Strona główna » Warto Wiedziec » Archiwum » Warto wiedzieć

Warto wiedzieć

28

Maj

Sprawdź używane Mitsubishi przed zakupem

Kontynuowane przez wiele lat usługi serwisowe spowodowały, że zaufało nam wielu Klientów doceniając rzetelność wykonywanych przez nas oględzin aut używanych przed zakupem. Są one raportem z aktualnego stanu technicznego auta, którego efekt trzeba skonfrontować z wielokrotnie zbyt optymistycznymi informacjami otrzymanymi do osób sprzedających.

Przeglądy nasze wykonujemy badając jakość powłoki lakierniczej i nadwozia, elementów elektroniki pojazdu, oraz stan techniczny jego mechaniki.

16

Maj

Regularne serwisowanie kalkuluje się

Przez wiele lat prowadzona działalność serwisowa spowodowała, że wielokrotnie zalecamy naszym klientom, aby bardziej zwracali uwagę na terminową obsługę swoich aut.

Konsekwentnie wykonywane przeglądy okresowe i zalecane naprawy uchronią Państwa przed nagłymi drogimi naprawami i koniecznością pozostawienia auta na dłuższy okres w serwisie. Warto wziąć pod uwagę również, że w razie chęci sprzedaży, Państwa auto osiągnie wyższą cenę i szybciej się sprzeda.

03

Maj

Warto kupić używane Mitsubishi

Rozpatrując zyskowność zakupu używanego Mitsubishi trzeba mieć na względzie zdecydowane zmniejszanie się wartości aut nowych, które wynosi w przybliżeniu 20 % zaraz po zakupie, i w przybliżeniu 50 % w okresie 3, 4 lat, w dalszych latach straty te są już mniejsze.