Home » O nas

O nas

KILKA SŁÓW O NAS
Przez wiele lat prowadzona działalność serwisowa spowodowała, że zaufało nam wielu Klientów doceniając atrakcyjność oferowanych cen, oraz jakość i rzetelność świadczonych usług.

Zdecydowanym atutem naszej firmy jest przede wszystkim wypróbowana kadra techniczna, której umiejętności poparte są wieloletnim doświadczeniem przy naprawach Mitsubishi. Doświadczenie to umożliwiło stworzenie kompleksowego zestawu usług z którymi dobrze jest się zapoznać, a wierzymy że nakłoni to Państwa do wyboru naszego serwisu i owocnej współpracy.

Spełnienie oczekiwań wymagających Klientów zobowiązuje nas do codziennej dbałości o jakość obsługi, oraz do stałego podnoszenie poziomu technicznego naszej załogi i wyposażenia warsztatowego. Dużą rolę w tym przypadku odgrywały kontynuowane przez wiele lat autoryzacje usług serwisowych, poparte spełnieniem międzynarodowych norm jakościowych ISO.

W momencie gdy nagła awaria będzie wymagała niecierpiącej zwłoki naprawy, zawsze można przyjechać.

Sprawdź używane Mitsubishi przed zakupem

Przegląd określa przydatność danego egzemplarza, oraz jakie koszty będą konieczne aby usprawnić auto w najbliższym czasie.

Regularne serwisowanie kalkuluje się

Regularne przeglądy i naprawy uchronią przed nagłymi drogimi naprawami i koniecznością zostawienia auta na dłużej w serwisie.

MITSUBISHI serwis usługi dodatkowe

Powroty Klientów po zmianie samochodu a nawet marki są dla nas wyróżnieniem.